שלח לחבר הוסף למועדפים

תכנון נכון של ארונות הזזה

תכנון נכון של ארונות הזזה

הגעתם להחלטה שאתם רוצים ארונות הזזה בחדרים? אל תתנו לתכנון לקוי לקלקל לכם את העיצוב של החדר, המומחים של hardoor יתכננו לכם את הארון שתמיד חלמתם עליו.

תכנון ארונות הזזה היא משימה למקצוענים. גם אם אתם יודעים בוודאות מה אתם רוצים ואיך אתם רוצים שהארון ייראה, תתפלאו לגלות שלעתים קרובות, קיים פער בין מה שמתאים מבחינה עיצובית ומרחבית לחדר לבין הטעם האישי שלכם. לצוות מקצועי ומומחים בתחום תכנון הארונות יש את היכולות לספק לכם את הארון שתמיד רציתם מבלי לפגוע ברצונות שלכם או בצרכים שלכם. תכנון נכון של ארונות הזזה הוא תכנון מקצועי שלוקח את כל האלמנטים הדרושים בחשבון.

הגודל כן קובע

בעיה שלמקום לאחסון היא בעיה שכולנו יכולים להזדהות אתה. כמה פעמים נתקלתם במצב בו אתם דוחסים דברים ונלחמים עם הארון על מנת להכיל את כל החפצים שלכם ולסגור אותם הרחק מהעין, התשובה של מרביתנו היא ארון גדול ורחב ידיים אולם לא תמיד, ניתן לבחור את הארון הגדול ביותר מאחר ויש להתאים את הארון לגודל החדר ולמקם אותו במרחב כך שלא יפריע לעיצוב הכללי של החדר או ימנע שימוש ברהיטים נחוצים.

בחירת ארון לפי גודל החדר היא אחת ההחלטות החשובות ביותר ולעתים קרובות, החלטה זו מאלצת אותנו להתפשר על גודל הארון לטובת עיצוב חכם ופונקציונאלי של החדר.

להיות ראליים גם במחיר

מחירי ארונות ההזזה יכולים להאמיר לשחקים הודות לחומרים איכותיים ויוקרתיים מהם עשויים הארונות ועיצובים מקוריים. צריך לזכור שגם ארונות מעוצבים אישית יכולים להתאים לתקציב של כל אחד ולכן חשוב מאוד לבחור את התקציב הנכון על מנת להתכנס אל סוגי הארונות המתאימים מבחינה תקציבית. ללא תקציב מוגדר מראש ניתן להסתבך במגוון גדול של דגמים וסוגים של ארונות שלא ניתן לעמוד בו.

התאמה עיצובית

מעבר לבחירה לפי תקציב, לפי סוג רצוי ולפי הגודל של החדר, חשוב מאוד לבחור את הארון המתאים ביותר מבחינה עיצובית לחדר. המשמעות היא לבחור צבע מתאים לחדר או לבחור צבע בו היינו רוצים לצבוע את החדר. לא חייב שהארון יהיה באותו צבע של הקיר אבל כן חשוב להתאים אותו לצבעים בחדר מבחינת הגוונים. התאמת הצבע של הארון היא השלב הסופי של בחירת הארון המתאים שלאחריו מגיע שלב העיצוב והדוגמא שעל הארון וכן שלב ההתקנה וההתאמה של הארון לחדר בפועל.

 


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע