שלח לחבר הוסף למועדפים

שולחנות מזכוכית

ישנם מעט מאוד פריטי ריהוט שלא יוצאים מהאופנה כמו שולחנות מזכוכית. שולחנות זכוכית משדרגים מערכות ריהוט סלוניות כבר עשרות שנים ונראה שהם כאן כדי להישאר. היופי הוא הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו לייצר שולחנות מזכוכית ברמה גבוהה יוצר, מתוחכמת יותר ולייצר אלמנטים קישוטיים כמו גם פרקטיים בגוף הזכוכית עצמה. בנוסף לכך ניתן למצוא היום בשוק מבחר של שולחנות זכוכית שמשולבים בה חומרים נוספים דוגמת עץ מלא, נירוסטה או מתכות אחרות ואפילו שילובים שנראים בתחילה מעט משונים של זכוכית ופלסטיק. נראה שמיום ליום ניתן למצוא דגמים רבים יותר של שולחנות מזכוכית, בדיוק בשל הסיבה שציינו קודם לכן – הם לעולם לא יוצאים מן האופנה.

שילוב של שולחנות מזכוכית בריהוט הכללי של הבית

שולחנות מזכוכית יכולים להשלים מערכת סלונית הן אם היא עשויה מעור והן אם מבד. למרות החזות הרצינית כביכול והכבדה שיש לחלקכם בראש כאשר אתם חושבים על שולחנות מזכוכית, גם סלונים קלילים יותר כמו סלונים בסגנון עיצוב כפרי יצאו נשכרים משולחן זכוכית שיתכתב עם יתר הריהוט. מזנון מעץ מלא או אפילו מדפים פשוטים, כולם יצאו נשכרים מההתכתבות הזו עם שולחנות מזכוכית.

שולחנות מזכוכית – מגוון שימושים

שולחנות מזכוכית לא יהלמו רק את הסלון שלכם, כיום ישנם שולחנות מזכוכית שממלאים מגוון רחב של יישומים. כאמור, עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן למצוא לר רק עיצובים מרהיבים ורבים יותר כי אם גם שולחנות עמידים וחזקים יותר וכך ניתן למצוא גם שולחנות שיהלמו חדר אוכל ויוכלו בקלות להכיל שמונה סועדים ואף יותר מכך  בבת אחת. כמו כן ישנם שולחנות מזכוכית שמיועדים לחדר העבודה, למחשב ולניירת וישנם אף שולחנות מזכוכית שמיועדים לפעילויות אחרות כגון שולחן זכוכית עם הטבעה של לוח שחמט עליו ניתן לשחק שח גם מבלי להשתמש בלוח.

שולחנות מזכוכית קונים רק באנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מתכננים ומעצבים שולחנות זכוכית כבר למעלה מ25 שנים. שולחנות הזכוכית של אנרג'י ארונות משלבים את האיכות הגבוהה שהינם מנת חלקם של כל הרהיטים שיוצאים תחת ידם של המומחים בחברה שלנו יחד עם אסתטיקה מושלמת. באנרג'י ארונות ישמחו להתאים לשולחן שתבחרו מערכת ריהוט שלמה או למכור לכם שולחן מזכוכית שרק ישתלב בריהוט הקיים. אל תהפכו לאותן משפחות שמאחוריהן סיפורים עצובים על שולחנות מזכוכית שנשברו במהלך ההעברה מדירה אחת לשנייה או שחלילה פשוט נשחקו עם הזמן. שולחנות הזכוכית של אנרג'י ארונות מיוצרים תחת הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של הייצור, תוך הקפדה על תקני איכות ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. תוסיפו לזה את 25 שנות הניסיון שצברנו עד כה בתחום של שולחנות זכוכית ותבינו שכשמדברים על שולחנות מזכוכית – מדברים על אנרג'י ארונות. תתחדשו!


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע