שלח לחבר הוסף למועדפים

פתרונות אחסון

מתקשים למצוא מקום לכל דבר בבית? פתרונות אחסון זה אנחנו!

אנחנו באנרג'י ארונות מאמינים שלכל דבר יש מקום, ויש מקום לכל דבר. אנו מציעים פתרונות אחסון יפים, נוחים ובמחיר הכי טוב שתמצאו. הדרך לחלל המושלם מתחילה בהתאמת פתרונות אחסון לצרכים האישיים שלכם ולסוג החלל.

פתרונות אחסון שיעשו את חדר השינה שלכם לחדר האהוב עליכם.

חדר שינה הוא חלל שחשוב שיתאפיין בעיצוב נקי ובמינימליזם בולט למראה. כדי להשיג את המראה הנקי בלי לוותר על מקום אחסון חשוב, יש לבחור ארונות קיר מתאימים. אנו ממליצים תמיד על ארונות הזזה בעיצוב אישי. ארונות הזזה שקועים בקיר, או בעלי דלתות גדולות עם עיצוב אחיד מקנים מראה נקי לחלל, והם בעלי מרחב אחסון פנימי שיכיל בצורה מסודרת את כל מחלצותיכם. נשים רבות חולמות על חדרי ארונות שיפתרו להן את הבעיה הזו, אבל לא לכולן יש את המרחב הדרוש. אנחנו באנרג'י יכולים לספק את החוויה הכי קרובה לחדר ארונות בעזרת פתרונות אחסון מותאמים לחלל הספציפי.

חדר מגורים יפה ומסודר דורש פתרונות אחסון מקוריים ושימוש בחלל לא מנוצל.

רובנו חולמים על סלון שהוא נעים לשהייה ויפה לעין, כולנו רוצים שיהיה מסודר ותמיד יהיה מקום למגזינים, סרטי הדיוידי, הצעצועים המתפזרים של הילדים ושאר פירות וירקות. זהו חלום שלא קל להשיג לבד. אנחנו באנרג'י ארונות נרתמים למטרה ומציעים פתרונות אחסון יפים לעין שטומנים בחובם חללי אחסון פרקטיים בגדלים שונים המתאימים לחפצים שאתם מעוניינים לאחסן. מזנונים המשלבים דלתות זכוכית מאפשרים להציג לנוי חפצים או כלים נאים, ומאחורי הדלתות הסגורות ניתן לשבץ את החפצים שאנו מעוניינים להשיב למקומם ולהסיר מהעין בסוף היום. מזנונים הם בעצם ארונות קיר בעיצוב ייחודי לחדר מגורים ולכן ניתן גם להרכיב מזנונים "צפים" המורכבים על הקיר שנותנים טוויסט עיצובי מרענן לכל החדר.

העם דורש ריהוט משרדי בהתאמה אישית! כי במשרד, צריך שיהיה יפה אך גם נוח.

משרדים תמיד מתהדרים בשפע ניירת ומכשירים אלקטרוניים להם אנו זקוקים לעבודה שוטפת במשרד. לרוב הדבר מוביל לערימות של חוטים שמסתבכים זה בזה, ניירות שפזורים לכל עבר, ואף פעם אנו לא מוצאים מה שתייקנו לפני שבוע. פתרונות אחסון למשרדים הם אמנות בפני עצמה. רק באמצעות עיצוב אישי המסונכרן עם צרכי הלקוח ניתן להשיג חלל משרדי פרקטי ונעים. היכולת לבחור ריהוט משרדי בהתאמה אישית בעצם נותנת לנו שער לעולם מלא אפשרויות, בו אנו נוכל לקבוע איפה יעמדו המדפסת והפקס, האם יהיו גלויים או מורכבים בתוך ארונות קיר בעלי נישות למסך מחשב גדול. אנו יכולים לבחור באיזו דרך יחוברו החוטים, ובעצם ליצור את המשרד המושלם בו הכל יהיה נגיש אך גם לא פזור על פני כל הריהוט שבחדר. פתרונות אחסון שמסתירים חלק מן המכשור והניירות הופכים את המשרד לחדר שנעים לארח בו בפגישות עסקיות, ויש בו הרבה חלל פנוי לעבודה. אז כשאתם לא מוצאים איפה לדחוף את ספר המחזור מכיתה ג', תרימו לנו טלפון ונשמח להמליץ גם על דלתות מעוצבות מחברת דלתות אורן

לגלריית ארונות קיר לחץ כאן


הקליקו למידע נוסף אודות עגלות סופר יד שניה


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע