שלח לחבר הוסף למועדפים

סוגי חומרים ליצור ארון קיר

סוגי חומרים ליצור ארון קיר

ארונות קיר הם פתרון האחסון המושלם של התקופה האחרונה, אם גם אתם רוצים ליהנות מעיצוב בשילוב טכנולוגיה מתקדמת לאחסון, חברת hardoor היא החברה שלכם.

כל מעצב פנים יגיד לכם שארונות קיר הם בגדר "מאסט" כדי לשוות לבית את המראה הנקי והמסודר. ארונות קיר מוטמעים בתוך העיצוב של הבית ולכן לא נראים כאלמנטים בולטים מדי המפריעים לחלל הבית. בניית ארונות קיר ובמיוחד ארונות קיר אומנותיים ואיכותיים היא עבודה השמורה למקצוענים. בחירת החומרים, ביצוע העבודה והקפדה על גימור איכותי הם רק חלק ממה שהופך את ארון הקיר לאיכותי. אילו סוגי חומרים ליצור ארון קיר  קיימים וכיצד הם משפיעים על האיכות של ארוך הקיר? אחת החברות המתמקצעות בתחום הדלתות לארונות, לבתים ועסקים היא דלתות אורן, מעל ל 20 שנים של ניסיון!

להלן התשובות.

סוגי חומרים פשוטים לעומת חומרים יוקרתיים

נכון להיום ניתן למצוא בישראל מגוון רחב של רהיטים זולים מאוד אשר מחירם  הזול נובע במידה רבה מהעובדה שהם מורכבים מחומרים זולים ופשוטים. למרות היתרונות של המחיר, לשימוש בחומרי עץ זולים או סינטטיים חסרונות רבים ובראשם העמידות לאורך זמן של הרהיט. גם בתחום ארונות הקיר ניתן לראות כי קיימת היררכיה בסוגי החומר לארון שמשפיעים על איכות ומחיר: סיבית נחשבים יותר פשוטים ולכן גם יותר זולים ואילו חומרים יוקרתיים יותר כמו עץ מלא, פלטות סנדוויץ'' ו או mdf נחשבים ליוקרתיים ועמידים יותר.

פלטות סנדוויץ' – מה זה?

פלטות סנדוויץ' הן למעשה לבדים המורכבים משתי שכבות של עץ ומודבקים אחד לשני בטכניקה ייחודית. תהליך הייצור של פלטות הסנוויץ מעניק להם יתרונות רבים ובהם עמידות ללחות שידוע כגורם מספר אחד לנזקים לרהיטים בבתים הישראליים וכן עמידות בפני עיוותים במהלך השנים כתוצאה מקורוזיה של החומר. שימוש בפלטות סנדוויץ' יכול להיות בעל יתרונות גבוהים יותר מבחינת האיכות והעמידות מעץ מלא ולכן נחשב לטוב מאוד לבניית רהיטי קיר.

סיבית – למה זה זול?

חומר הסיבית נחשב לחומר הזול ביותר וניתן לראות הרבה רהיטים זולים ובכללם ארונות קיר העשויים סיבית. הסיבה למחיר הזול של החומר היא שמדובר בחומר מעובד ולא בעץ טבעי. הסיבית היא למעשה לוחות עץ המיוצרות מסיבים של עץ המעובדים ומודבקים יחד בדבק מיוחד. היתרונות של הסיבית הם שהיא נוחה לעבודה ולייצור רהיטים אולם החיסרון הגדול שלה זה חוסר האמינות והעמידות שלה לאורך זמן.

MDF – שדרוג של החומר הזול

Mdf  הוא למעשה חומר סיבית המיוצרת בצורה טובה ביותר. הדחיסות של הסיבית היא ברמה בינונית ולכן מעניקה עמידות גבוהה יותר מבלי הצורך לעשות שימוש בעץ טבעי ויקר. ארונות קיר העשויים מחומר ה MDF  נחשבים לטובים ועמידים יותר. החומר נוח מאוד לשימוש ולעיבוד וניתן ליצור אתו ארונות קיר איכותיים ביותר. בנוסף, ניתן לשלב חומרים שונים בעיצוב הארון כמו זכוכית, בדים, קטיפות במרקמים שונים והדפסים מעניינים ההופכים את ארון הקיר לאיכותי ויוקרתי וגם לא כל כך יקר.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע