שלח לחבר הוסף למועדפים

סוגי ארונות הזזה

סוגי ארונות הזזה


חולמים על עיצוב מודרני ויוקרתי לחדרי השינה שלכם? הכל מתחיל בארון. אנרג'י ארונות ארונות הוא המקום שיעצב לכם את הארון שיעניק לחדר מרחב וחלל גדול.
הקונספט העיצובי המודרני של השנים האחרונות מעודד יצירת רחב וחלל אחיד המתבטא במינימום של רהיטים ואלמנטים מיותרים בתוך חלל החדר.

אחד האלמנטים אשר נדחקו מאוד לפינה בעקבות הקונספט העיצובי החדש הוא ארונות העץ המסורתיים אשר מוקמות באמצע החדר או בסמוך לאחד הקירות והיוו חיסרון בולט ליצירת המרחב והחלל הריק והמבוקש. הפתרון של תורת העיצוב בשנים האחרונות הוא יצרת ארונות הזזה אשר חוסכים את המקום של פתיחת הדלתות ומאפשרים משחק בעיצובים וצבעים מעניינים התורמים לעיצוב הכללי של החדר. אילו סוגים של ארונות הזזה ניתן למצוא היום? להלן סקירה קצרה.


ארונות העץ עדיין כאן


למרות השינוי העיצובי בתחום ארונות והביקוש הגבוה לארונות הזזה בעיצובים המודרניים, עדיין ארון עץ הוא הבחירה הראשונה. ארון הזזה מעץ משלב בין החומר האמין והאיכותי שממנו בנוי הארון לבין היכולת ליהנות מעיצוב נוח וחסכוני במקום. ארון הזזה מעץ יכול להיות ארון הבנוי כולו מעץ מלא או ארון המורכב מסוגים שונים של עץ מעובד או מלא. ארון הזזה מעץ ניתן למיקום בתוך הקיר כארון קיר או בצמוד לקיר. היתרונות של ארון הזזה מעץ הן שהוא מאפשר שימוש באלמנטים עיצוביים על פני השטח ומהווה פריט עיצובי לכל דבר.


ארונות משולבים ומעוצבים


ארונות הזזה הם פריט חשוב ודומיננטי ביותר בחלל החדר ולכן לא מן הנמנע להשתדל שהארון יהיה כמה שיותר מעוצב ויפה. ארון הזזה בשילוב דלתות זכוכית הוא טרנד עיצובי שנבחר על ידי מרבית המעצבים העושים שימוש בקונספט העיצוב ברוח המודרנית והקלאסית. ארון הזזה שדלתותיו הן זכוכיות נותן מראה מיוחד לחדר ומשמש את השובים בחדר כמראה גדולה. ארון זה מחליף למעשה את המראה שהיתה מותקנת על דלת הארון בארונות המסורתיים.


איך לבחור ארון הזזה?


בחירה של ארון הזזה צריכה להיות בהתאם לצרכים ולמבנה של החדר. ארון אמור להשתלב בטבעיות בחדר וגם לענות על הצרכים ולכן חשוב מאוד לבחון פרמטרים כמו:

  •  גודל הארון

  •  צבע הדלתות שלו

  •  וההתאמה שלהן לעיצוב הכללי של החדר ולצבעים בחדר

  • נפח הארון

  • ההתאמה שלו לגודל התכולה

 בחירת ארון הזזה תוך התחשבות בפונקציונאליות של הארון וכן בעיצוב שלו היא הדרך הנכונה לבחור את הארון שיהפוך את חדר השינה ליוקרתי, שימושי ונוח.
 


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע