שלח לחבר הוסף למועדפים

ניצול מירבי לאחסון בחדרי הבית

לארונות קיר יש פוטנציאל אדיר לחסוך במקום ולתת פתרונות אחסון איכותיים. מה שבעבר היה נהוג לעשות בו שימוש כארונות מסיביים העומדים בחדר ומונעים שימוש במקום יקר, היום כבר לא נחשב לבעיה. ארונות קיר הבנויים בתוך הקיר משלבים בטבעיות בחלל החדר ולא מונעים שימוש במקום יקר. בנוסף, ארונות קיר מעוצבים מאפשרים לשלב עיצובים שונים בחלל החדר וליהנות גם מהיופי של הארון בנוסף לחיסכון במקום. אז איך ניתן לעשות שימוש בארונות קיר לצורך ניצול מרבי לאחסון בחדרי הבית? להלן הטיפים של המומחים

תכנון נכון שווה המון

אחד הכללים שביכולתם להשפיע משמעותית על העיצוב הכללי של הבית ועל הצלחת בניית הארון הוא תכנון נכון של ארונות. חשוב לזכור שארונות צריכים להשתלב טבעית בתוך הבית וגם למלא את הצורך של אחסון רב בקלות ובנוחות ולכן תכנון נכון של מיקום הארונות ובניית הארונות תוך התחשבות בחלל הבית ובמיקום של הארון בחלל הוא השלב הראשון בדרך לבניית ארונות קיר מוצלחת.

שימוש באופציות המתאימות ביותר

לארונות קיר יתרונות רבים ובהם הגמישות של ההשתלבות שלהם בבית. את הארונות ניתן לבנות בהתאם למבנה הכללי של הבית ולהתאים אותם באופן טבעי ככל הניתן כחלק מן הארון. לצורך זה, ניתן לבחור מבין צורות שונות ומתוחכמות של ארונות הקיר כמו ארון בצורת ריבוע או ארון פינתי. הבחירה של צורת הארון משפיעה ביותר על הבנייה של הארון בצורת הקיר ולכן ניתן בקלות לייצר ארונות המתאימים בתיאום מושלם למבנה הקיר והדירה לבחור את המיקום הנוח ביותר לארון.

לנצל את הנתונים הטבעיים של המבנה

ארונות קיר אמורים להיות משולבים במבנה ולא לשנות אותו ולכן היכולת לנצל את הנתונים של המבנה יכולה לסייע במידה רבה לבנות את ארון הקיר המושלם. בעבור מבנה גבוה מאוד, ניצול שטח אחסון לגובה יכול להביא לבניית ארון קיר שיהיה לגובה ובו ניתן לאחסן דברים רבים שאין להם שימוש במהלך היום יום. בנוסף, ניצול מלוא גובה הקיר מביא את הארון להיות חלק בלתי נפרד מהקיר ולייצר תחושה של חלק מהקיר בצורה הטבעית ביותר. שימוש בדלתות הזזה ובדלתות פנים שחוסכות מקום גם הן יתרון בולט להשתלבות של הארון בצורה הטבעית ביותר בתוך הקיר ויצירת הרמוניה עיצובית במבנה כולו. 


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע