שלח לחבר הוסף למועדפים

מיטות נוער

מיטות נוער, כי הגוזלים גדלים מיום ליום

נכון, אנחנו רוצים לפעמים שיישארו ילדים עוד איזו שנה שנתיים. אנחנו דואגים להם מיומם הראשון, מאכילים אותם, מלמדים אותם ללכת, מנענעים אותך בסל קל, מאוחר יותר משכיבים אותם לישון במיטת הילדים ולפני שאנחנו שמים לב הם ישנים עמוק כשהם מכורבלים על מיטות נוער והופ – מתגייסים לצבא. מיטות נוער הם אחד הרהיטים שמשדרים להורים שהילד כבר לא ילד, שהילדה הופכת לנערה ושהילד לנער. ככל שהילדים מתבגרים יש להם צרכים שונים שמתבטאים בצורך לעצמאות גדולה יותר, לביטוי עצמי רב יותר ובאופן כללי להראות לעולם כי גם הם קצת מבוגרים. נכון, לפעמים זה נראה לנו כמו תהליך מהיר מדי שמקדים את המאוחר, מחשק לנו להישאר איתם עוד שנייה בחדר הילדים הצבעוני לפני שיאבדו את התמימות המתוקה שלהם ויצטרפו לעולם הגדול של המבוגרים, אבל הטבע עושה את שלו ונראה שהגיע הזמן לרכוש מיטות נוער.

מיטות נוער, השלב הבא בהתפתחות

מיטות נוער הן שרשרת נוספת בין עריסת הילדות או מיטת הילדים לבין המיטה הזוגית של עולם המבוגרים. בגיל ההתבגרות חלים שינויים רבים לא רק בנפש האדם שהופכת סוערת יותר ונתונה לשינויים תכופים של מצבי רוח בשל השתוללות ההורמונים, אלא גם בגופו. מי מאתנו לא זוכר את המבוכה והבלבול כשהחלו לאותת בנו סימני המין המשניים? חתימת שפם ראשונה, התעגלות הגוף וכמובן – הצמיחה המהירה לגובה. אותה צמיחה שגורמת למיטת הילדים להפוך ללא רלוונטית בעליל. ילדים שהפכו נערים יסבלו מבעיות גב שונות במידה ולא תשכילו לרכוש עבורם מיטות נוער חדשות. נסו לדמיין שהמיטה שלכם הייתה קצרה בשלושים סנטימטר ותתחילו להבין את החשיבות שיש למעבר מתוזמן היטב למיטות נוער. מעבר לכך, מיטות נוער מצוידות בדרך כלל בחלל אחסון בו יכול הנער לאחסן לא רק את המצעים המתבקשים אלא גם פריטים אישיים שמתחילים לתפוס חשיבות גדולה באזור גיל הנעורים.

מיטות נוער זה אנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מתמחים לא רק ביבוא, שיווק ותכנון של מיטות נוער כבר למעלה מעשרים וחמש שנים, כי אם גם בעיצוב של מיטות נוער. בסביבות גיל הנעורים הטעם האישי מתעצב וישנה חשיבות גדולה לעם ההתאמה של סגנון העיצוב לנפש של בני הנעורים. מאחר והגיל הזה מאופיין בשאיפה למרד נעורים ולעצמאות, הדבר האחרון שאנחנו מעוניינים בו הוא נער שמסרב לישון במיטתו ו"עושה שרירים" כיוון שהעיצוב של המיטה לא מוצא חן בעיניו. אנרג'י ארונות מציעים לכם מגוון עצום של מיטות נוער שיתאימו לטעם האינדיבידואלי של הנער בביתכם. צרו קשר עוד היום עם אנרג'י ארונות כי במידה וקראתם את המאמר הזה – רוב הסיכויים שהגיע זמנכם להתחדש. בהצלחה!


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע