שלח לחבר הוסף למועדפים

מיטות זוגיות

למרות שמן הקלאסי, מיטות זוגיות לא תמיד מספקות מקום לינה לשני אנשים, כלומר לזוג. מיטות זוגיות רבות הן מנת חלקו של אדם אחד או אפילו של זוג ופעוט. למרות זאת מיטות זוגיות בנויות בצורה כזו לפי ישנו מקום אידיאלי לשני אנשים. בגדול ישנם שלושה דגמים של מיטות זוגיות כאשר מדברים על הגודל והכוונה כמובן לגודל הסטנדרטי, לqueen size ולking size. כדי לבחור מיטה זוגית חשוב בראש ובראשונה להתחשב בתקציב שהקצבתם לצורך רכישת המיטה כיוון שלמרות שכולנו רוצים מיטות זוגיות בהן שנתנו לא תופרע גם במידה ובן זוגנו מעוניין לערוך את התעמלות הבוקר שלו על המזרון המשותף, לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו מיטה שכזו.

מיטות זוגיות, בגבולות החדר והתקציב

על מנת לדעת מהו הגודל המתאים למיטה הזוגית שברצונכם לרכוש מדדו את הממדים של החדר. אחד המצבים העצובים הוא זה שבו רכשנו רהיט גדול מדי או קטן מדי שלא מתיישב יפה בחלל המחייה שלנו. השילוב של התקציב שהגדרנו עם הגבולות של המיטה שהגדיר חדר השינה יתנו לכם את הכיוון ההתחלתי בבואכם לרכוש מיטות זוגיות. מעבר לכך עליכם להתאים כמובן את סגנון העיצוב של המיטה לסגנון העיצוב הכללי של חדר השינה שלכם. כיום, יותר מתמיד ישנו מגוון עצום של מיטות בסגנונות שונים וביניהם סגנונות סולידיים יותר בניחוח כפרי אך גם עיצובים מודרניים, צעקניים ומיוחדים יותר. למרות שזוגות רבים מעדיפים ליישר קו עם הסגנון העיצובי המוביל בחדר השינה שלהם, זוגות אחרים דווקא יעדיפו לשבור את הקו. טיפ אחרון בנוגע לבחירת גודל המיטה – אל תשכחו שבצדי המיטה תמיד חשוב לשמור מקום פנוי על מנת שתוכלו להעמיד שם שידות לילה למשל או רהיטים נוספים. שידת לילה היא פריט ריהט חשוב מעין כמוהו בו תוכלו להציב מנורת קריאה ולהניח עליו חפצים חשובים כגון שעון יד, משקפיים, ספר וכיו"ב.

מיטות זוגיות רוכשים רק באנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מייצרים מיטות זוגיות ומשווקים אותן לכל רחבי הארץ כבר למעלה מ25 שנים. עם ותק כזה קשה להתווכח ועוד פחות פשוט להתווכח עם אלפי לקוחות מרוצים שרכשו מיטות זוגיות באנרג'י ארונות. חללי התצוגה המרהיבים שלנו זמינים בשבילכם ואתר האינטרנט שלנו מאפשר לכם לעבור על פני מבחר דגמים עצומים על מנת להיסגר לפחות על הכיוון הכללי של מיטת החלומות שלכם. מאחר ומאחורינו ותק רב, למדנו במהלך השנים "להרגיש" את הלקוחות שלנו. התהליך של התאמת המיטה ללקוח הוא אמנות עדינה וכאן באנרג'י ארונות אנחנו מתמחים בדיוק בזה – בהתאמת הרהיט לא כל שכן המיטה ללקוחות השונים. זכרו – אתם מבלים כשליש מהחיים שלכם במיטה, אין שום סיבה להקל בכך ראש. מיטות זוגיות קונים רק אצל מומחים ומומחים זה אנרג'י ארונות.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע