שלח לחבר הוסף למועדפים

חדר ארונות בשפלה

חדר ארונותאנחנו חיים במדינה שמקדשת את תרבות הצריכה. שפע הפרסומות, הערוצים, המותגים והחברות השונות ממש מסנוורים את עינינו וגורמים לנו לרכוש עוד ועוד כדרך חיים, כעניין שבשגרה. גם כמות הקניונים הבלתי נתפסת מסמלת את כך שהפכנו למדינה צרכנית שעוברת תהליך מהיר של אמריקניזציה. נתון מעניין הוא שהקניון הגדול ביותר במזרח התיכון ממוקם דווקא בישראל, בחיפה. למרות שאין בכל כל רע, אנחנו מוצאים את עצמנו לעתים קרובות עם יותר ציוד ממה שיש ביכולתנו לאפסן. הוסיפו לכך את העובדה שבארץ שלנו ישנם הבלים לא קטנים בין עונות השנה וכי בתקופת החורף עלינו לא רק לאפסן את בגדי הקיץ אלא גם למצוא מקום למשל לציוד הטיולים שלנו, לשקי השינה, לאוהלים ולשאר הציוד ותבינו למה הבתים בארץ מתמלאים ארונות, שידות, מדפים ועוד שלל פתרונות אחסון שלא תמיד עונים על הצרכים ההולכים וגדלים שלנו למקומות אחסון. מעבר לכך, האסתטיקה של הבית שכל כך חשובה לנו יוצאת נפסדת ובגדול מריבוי פתרונות האחסון האקלקטיים שמרכיבים את ארסנל הארונות שלנו. חדר ארונות בשפלה הוא פתרון אחסום יצירתי, אסטטי ופשוט שיכול להיות מנת חלקכם אם רק תחליטו על כך.

 חדר ארונות בשפלה, חובה בכל בית

חדר ארונות בשפלה יכול למנוע מתושבי השפלה את הצורך לרכוש עוד ועוד ארונות ואליהם לדחוס בצורה בלתי סבירה חפצים כמו בגדים וציוד מחנאות. דחיסת החפצים שלנו גורמת לנו לא רק לפגוע באיכותם אלא גם להקשות עלינו מאוחר יותר לגשת אליהם ולמצוא את שאנו צריכים. חדר ארונות בשפלה יכול לספק לנו פתרון אחסון שלא רק יכיל את כל מה שאנחנו צריכים לאפסן אלא גם יהווה אלמנט דקורטיבי נפלא לבית או לדירה. חדר ארונות מרוכז אחד יכול להחליף את כל אותם מדפים לא אסתטיים שגורמים לחפצים שעליהם להעלות אבק ואת כל אותם הארונות שנראה שאינם קשורים אחד לשני. חדר ארונות בשפלה, מוזר שאין אחד כזה בכל בית.

חדר ארונות בשפלה זה אנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מתמחים בתכנון וייצור של חדר ארונות בשפלה כבר למעלה מ25 שנים. אלפי לקוחות מרוצים אמרו שלום לתמיד לאינספור המדפים, לשידות ולארונות הקיר והתחדשו בחדר ארונות מרווח, מאוורר ומואר שפתר להם לא מעט בעיות בבית. גשו לאולם התצוגה באזור התעשייה של חולון והתרשמו ממבחר פתרונות אחסון יצירתיים ודקורטיביים שישדרגו בנקל כל חלל מגורים באשר הוא. המומחים של אנרג'י ארונות ישמחו לספק לכם את כל המידע האפשרי ולתת לכם הכוונה בנוגע להתאמה המושלמת של חדר הארונות לחלל המגורים שלכם. הצטרפו לאלפי לקוחות מאושרים ששמו קץ לבלגן ולדחיסה המיותרת של הבגדים בארונות שלהם. אנרג'י ארונות היא התשובה שלכם.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע