שלח לחבר הוסף למועדפים

חדרי ארונות במרכז

נדמה לפעמים כי כל דירה ישנה בורכה בחדר ארונות. ככל שחלפו ונקפו השנים, פתרון אחסון חכם ויעיל זה פג מן העולם ופינה את מקומו לפתרונות יצירתיים פחות כגון מדפים וארונות סטנדרטיים. הדירות שלנו הולכות וקטנות בממדים שלהם והארכיטקטים המודרניים זנחו את התחום של חדרי ארונות במרכז הבית. למרות זאת, היום ישנה מגמה מבורכת וחכמה לחזור ולבנות חדרי ארונות במרכז הבתים וכך הדיירים בדירה או בבית יכולים לחיות בחלל מרווח יותר בו מאוחסנים הבגדים למשל או הציוד בו לא משתמשים תדיר במקום אחד. חדר ארונות הוא הפתרון המושלם במדינה שלנו בה ישנם הבדלים חריפים כל כך בין עונות השנה שמאלצים אותנו לאפסן את בגדי החורף למשל במהלך עונת הקיץ במקום פחות נגיש.

חדרי ארונות במרכז, המודרנה בשילוב הקלאסיקה

כולנו מכירים את הדימויים הקולנועיים בהם הגיבור נכנס לחדר הארונות המרווח ובוחר לו חליפה איטלקית, אחת מני רבות שתלויות באחד האגפים בחדר. לאחר מכן הוא ניגש לאגף אחר ובוחר לו עניבה, לאחר מכן נעליים וכן הלאה והלאה. לא בטוח שחדר הארונות שלכם יתברך בשפע שכזה, אבל אין שום סיבה שהמלתחה היומיומית שלכם תבלה בארון סטנדרטי. יש בחדר הארונות המודרני שילוב של חדש עם ישן. חדרי ארונות במרכז הם פתרון מושלם לאנשים רבים שלא מעוניינים במפלצת עץ או מתכת שתחסום להם את חלל המגורים ומעדיפים חלל פנימי בבית בו יוכלו לאחסן את הבגדים או את הציוד שלהם. נסו לדמיין את הדירה שלכם שכיום משמשת בית גם לארונות גדולים או למדפים רחבים בלעדיהם. כל מטר מרובע שיתפנה יעניק לכם מרווח נשימה ותחושת הקלה וזאת ניתן לבצע בפשטות יחסית על ידי תכנון של חדר ארונות מתקדם וחסכוני. מעבר לכך, חדרי ארונות במרכז יכולים להוות תוספת דקורטיבית מושלמת לחלל המגורים שלכם עם דלתות הזזה מעוצבות ונאות.

חדרי ארונות במרכז זה אנרג'י ארונות.

אנרג'י ארונות מתמחים בתכנון, עיצוב ובנייה של חדרי ארונות במרכז כבר למעלה מ25 שנים. חללי מגורים רבים כבר זכו בחדר ארונות מושקע שנבנה בידי צוות המומחים של אנרג'י ארונות. המחירים הנמוכים של אנרג'י ארונות מתאפשרים הודות לחיסול פערי התיווך. אלפי לקוחות מרוצים לא טועים, חדרי ארונות רוכשים רק באנרג'י ארונות. בואו להתרשם בעצמכם מחדרי ארונות שתכננו באתר האינטרנט שלנו, רוב הסיכויים שמשם תגיעו לאזור התעשייה בחולון שם ממוקם חלל התצוגה המודרני והמרשים שלנו ובוא דגמים רבים של חדרי ארונות. היתרון שלנו, כאן באנרג'י ארונות הוא שאנחנו מסוגלים להתאים לכם חדר ארונות באופן אישי בהתאם לחלל המגורים הייחודי שלכם. התכנון והעיצוב נעשה בשיתוף עם הלקוח על מנת ליצור את חדר הארונות המושלם לכל אחד ואחת.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע