שלח לחבר הוסף למועדפים

בחירת ארונות קיר

החברה המובילה לייצור ארונות קיר מסייעת לכם לבחור את ארון הקיר המתאים ביותר לצרכי האחסון שלכם מבלי לפגוע בעיצוב הכללי של הבית. ארונות קיר הם אחד האלמנטים שהכי קל לשלב בטבעיות בתוך הבית. לא עוד ארוך מסיבי שמפריע לחלל האחיד של החדר, ארונות קיר יכולים להיות חלק מהקירות ולתת תחושה של המשכיות של החדר מבלי לפגוע בפונקציונאליות או בגודל הדרוש של ארון הקיר.

קודם כל – הגדירו את התקציב

האפשרויות של בניית ארונות קיר הן לא מוגבלות. ארונות קיר יכולים להיות יוקרתיים מאוד אם הם עשויים חומרי עץ מלא או זולים יותר אם משולבים בבנייה שלהם חומרים מעץ משולב או חומרים זולים יותר. הדרת של תקציב היא השלב הראשון בדרך לבחור מתוך מגוון האפשרויות את האפשרות המתאימה ביותר. על ידי הגדרה נכונה של תקציב ניתן לבחור את החומרים שמהם יורכב הארון וכן את הקונספט הכללי של העיצוב שלו.

לא לשכוח את המטרה העיקרית

המטרה העיקרית של בניית ארונות קיר היא ללא ספק שילוב של הארון באופן הרמוני בחלל החדר. על מנת לשלב את הארון באופן הטבעי והפרקטי ביותר חשובה התאמה לגודל החדר וסגנון הריהוט. על ידי התאמה מראש של הארון לסגנון העיצובי של החדר ניתן לקבל את הארון המתאים ביותר שלא רק יהווה פתרון אחסון אופטימלי אלא גם יהווה פריט עיצובי לכל דבר בחלל החדר.

גם אם אתם לא יודעים מה הסגנון העיצובי שתבחרו לחדר, חשוב לקחת בחשבון את הרצונות והתכניות בבניית הארון על מנת לעצב את הארון המתאים ביותר לחלל החדר.

לבדוק את כל האופציות

ארונות קיר לא חייבים להיות מוטמעים בתוך הקירות ולהוות קו אחד עם הקיר, ארונות קיר יכולים להיות גם בולטים ולמעשה להוות פריט נפרד. התשובה לשאלה  האם מדובר בחלק מהחדר שינה או פריט נפרד חשובה מאוד בעת בחירת ארון הקיר מאחר והיא תכריע דילמות רבות הקשורות בעיצוב של ארון הקיר.

למרות שמרבית האנשים רוצים שארון הקיר יהיה מעוצב כחלק בלתי נפרד מהקיר, ארונות נפרדים יכולים להיות פריט עיצובי לכל דבר ולתת את המענה העיצובי המתאים לסוגים שונים של חדרים. בחירת האופציה הנכונה צריכה להיות בהתייעצות עם בעל מקצוע שיכול לראות את התמונה הגדולה ולהתאים את הארון לעיצוב הכללי של החדר.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע