שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות קיר

אינסוף סגנונות עיצוב

באופן כללי כשמדברים על ריהוט ביתי, לאו דווקא על ארונות קיר, נראה כי תחום העיצוב זוכה לפריחה רבה מאוד. אם בעבר מה שהצעיד את עולם הריהוט היא המחשבה על הפרקטיות שמאחורי הרהיטים, היישומיות שלהם, הרי שהיום המחשבה העיצובית גוזלת לא פחות מאמץ ומחשבה מהמפתחים, הנגרים וכל שאר אנשי המקצוע שלוקחים חלק בתהליך המורכב של ייצור הרהיטים.
ארונות קיר מגיעים בסגנונות לא שגרתיים שהולכים ותופסים תאוצה הודות למגמת התנועה הסביבתית והמחשבה על אקולוגיה. אי לכך ניתן לראות היום ארונות קיר בסגנון יפני למשל וארונות קיר רבים בסגנונות כפריים שמחזירים אותנו לתקופה אחרת, שקטה ונעימה יותר שמעוצבים תוך שימוש בגוונים חמים ותוך שימוש בחומרים כגון סוגים שונים של עץ וחומרים טבעיים כגון במבוק וכיו"ב. לצדם עדיין אפשר למצוא ארונות קיר ממתכת או משילובים שונים של חומרים דוגמת מתכת, זכוכית ועץ.

ארון קיר דגם Armario   ארון קיר עם דוגמא עיטורית

לגלריית תמונות המלאה לחצו כאן

ארונות קיר זה אנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מתמחים בתכנון, ייצור, ייבוא ושיווק ארונות קיר כבר למעלה מ25 שנים. אלי קירות בישראל מתהדרים בארונות קיר איכותיים וחזקים שמשלבים פרקטיות עם עיצוב מושלם. צוות המומחים שלנו באנרג'י ארונות ישמחו להתאים יחד אתכם את ארון הקיר המושלם לחלל המגורים שלכם, לבחור את הסגנון, את החומרים מהם יהיה עשוי, את הממדים הסופיים ואת ההרכב הפנימי שלו. אנרג'י ארונות מפתחים פתרונות אחסון כבר למעלה מ25 שנים ודואגים לנצל את החלל שלכם בצורה המקסימאלית תוך גזילה מינימאלית של מקום.
מאחר וארונות קיר לא רוכשים כל יום ובתקווה גם לא כל שנה שנתיים, חשוב לפנות רק למומחים של אנרג'י ארונות ולהתחדש באורן הקיר המושלם בשבילכם.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע