שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות מטבחים

בחירת ארונות מטבחים

הארונות במטבחים מהווים נדבך משמעותי בהוצאה הכספית של בניית מטבח, ועל כן יש לבחור בקפידה על איזה ארונות הולכים. לפני הכול נציין שעל ארונות מטבח להיות איכותיים, וזאת כי מדובר על השקעה שאמורה לשרת לאורך שנים ואף אחד לא ממהר להחליף את הארונות במטבחים, ולו כי מדובר על הפרעה בשגרה וכמובן על הוצאה כספית לא מבוטלת.

שיקולים

כאשר אדם הולך לרכוש ארונות למטבחים, מהר מאוד הוא עשוי לגלות שהמבחר רב ועל כן בקלות ניתן ללכת לאיבוד. על כן אם מבקשים להתמקד, יש להבין מה נכון עבור העיצוב הכולל של הבית, (כפרי יוקרתי או שמא מודרני אלגנטי), יש להבין אלו צבעים מעדיפים, עם כמה צבעים מבקשים לשחק, אלו מידות אידאליות עבור המטבח, איזו חלוקה של מגירות מעדיפים, האם מבקשים לשלם מעט יותר ולהרוויח מסילות פנימיות וטריקה שקטה, איזה פתרון של ארון פינתי מעדיפים וכדומה. לאחר שעונים על כן אותן שאלות, ניתן להגיע יותר מגובשים ולבחור ביתר קלות.

לא לשכוח

בעת רכישת ארונות למטבחים, יש לזכור להשאיר מקום עבור מדיח, פח, מקרר, תנור, מזווה וכדומה. מדובר על פרמטרים טריוויאליים, אך גם על פרמטרים שניתן לשכוח בקלות כאשר מדובר על תכנון של ארונות מטבח. עם זאת, החדשות הטובות הן שלא על הלקוח מוטלת מלאכת התכנון, ועל כן כל עוד פונים אל חברה מקצועית, ניתן לסמוך על מעצב הפנים שלה שהוא כבר יציף את כל אותם שיקולים, כך שהתכנון יהיה ענייני ותואם מציאות.

מוצרים משלימים

הרבה פעמים אנשים עומדים לרכוש ארונות מטבח, אך עדיין אינם יודעים כמה מקומות אחסון הם באמת צרכים. כמו כן הם עשויים לשכוח שכל ארון מגיע עם ידית וליד כל ארון יש קיר, אריחים ואף ריצוף. על כן מומלץ להתאים את העיצוב גם לשאר הפרמטרים (ריצוף, אריחים, ידיות ועוד..) כך שניתן לבחור צבע מתון לארון, אך לשדרג אותו עם ידית מעניינת. בנוסף אם לא סגורים לגבי הצורך במקום אחסון, תמיד ניתן להשאיר מקום מעל המקרר עבור תוספת של ארון עתידי. מעוניינים לשמוע גם על דלתות כניסה? היכנסו לאתר של http://www.doordesign.co.il/ והתרשמו ממגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות שישדרגו לכם את הבית.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע