שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות הזזה

המלאכה של רכישת ארון חדש כרוכה בשקילה של לא מעט פרמטרים. חלקם עוסקים בעניינים של טעם אישי וחלקם נוגעים לתנאי השטח, קרי החדר או המשרד. בכל מקרה מאחר והכוונה היא לא לרכוש ארון חדש כל שנה וגם לא כל חמש שנים לצורך העניין, ישנו מקום להשקעת מחשבה רבה ככל האפשר ולמה שנקרא: לקחת את הזמן עם ההחלטה, לישון עליה בלילה ולא להזניח את החשיבות שבלהתייעץ עם חברים ובני משפחה.

המרכיב הראשון שצריך לשקול הוא נושא התקציב. על ארון לא מתפשרים מבחינת איכות כי לעתים קרובות ארון זול יעלה לכם ביוקר. כמו כן ארון איכותי ישמש אתכם למשך שנים רבות על כן ההשקעה הגדולה והנבונה בסופו של דבר תשתלם כיוון שתתפרס למשך זמן רב יותר.

ארון הזזה לבן עם פס עיטורי ארון הזזה אדום

לגלריית תמונות המלאה לחצו כאן

ארונות הזזה - העדפה אישית או בחירה מושכלת?

  • ממדי הארון - ההחלטה צריכה להיעשות בהתאם לממדים של החלל אותו יתפוס אך גם בהתאם לצרכים שלכם. לעתים נעדיף ארון שכל חלקיו נגישים לנו ולכן לא נרכוש ארון שמגיע עד לתקרה או קרוב אליה וייתכן ודווקא נעדיף לנצל את כל החלל ולרכוש ארון שחלק ממנו אינו נגיש לצרכים של אחסון לטווח ארוך, לדוגמא ארון בו בחלק העליון מאחסנים את בגדי החורף בזמן הקיץ ולהפך.
  • אחרי בחירת הממדים חשוב לבחור את הקו העיצובי, אשר רצוי שישתלב עם יתר החלל.
  • דלתות ציר או ארונות הזזה - ארונות הזזה יחסכו לכם מקום רב בחדר כיוון שלא צריך להשאיר מקום נוסף לדלתות בעת הפתיחה.

ארונות הזזה רוכשים רק אצל המומחים העולמיים

אנרג'י ארונות מתגאים בכך שארונות ההזזה שלהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר וגם אחרי שנים רבות של שימוש המסילות נשארות חלקות ויעילות כביום הראשון בו יוצר הארון. ארונות הזזה שרוכשים באנרג'י ארונות מבטלים את כל החסרונות שקיימים בארונות ההזזה הסטנדרטים שאתם מכירים ומבטיחים לכם מוצר איכותי לעילא ולעילא שמשלב יעילות, עמידות עם עיצוב מרהיב לפי טעמכם האישי.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע