שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות בשפלה

מתי אנחנו רוכשים ארון חדש? לעתים קרובות קורה שאנחנו מעוניינים להתחדש בארון כיוון שהארון שלנו כבר קטן למידותינו. לפעמים נכנסה אהבה חדשה לחיינו והגיע הזמן להוסיף ארון או להחליף את הארון שהתאים לחיי הרווקות בארון חדש ומרווח יותר ואז כמובן שההזדמנות להתחדש בארון חדש היא משמחת ביותר. כזו היא גם ההזדמנות להתחדש במידה ונוסף חבר חדש למשפחה או במידה ואחד החברים במשפחה הפך מפעוט לילדון או מילד לנער והארון הישן פשוט כבר לא מתאים. ארונות בשפלה, בדגש על ארונות איכותיים הם מוצר חשוב שכן לא תמיד אנחנו קונים ארון בשעות משמחות ולעתים אנחנו מגיעים למצב בו אנחנו נאלצים לרכוש ארון חדש משום שהארון הישן החל להתפרק. זה מתחיל מהצירים שנפתחים מדי יום מספר פעמים או במסילות ההזזה שמתחילות לזייף וממשיך בחיבורים בין הקורות שמתחילים להתרופף. אנחנו מקווים שרובכם החלטתם לרכוש ארון חדש בנסיבות משמחות ואם בנסיבות מעציבות, לפחות ביצעתם את הרכישה לפני שהארון הישן התמוטט וקרס תחת הנטל. זה לא כל כך נעים לראות ארון ממוטט.

ארונות בשפלה ובכל מקום אחר

ארונות בשפלה, בצפון או בדרום הרחוק זה לא עסק לחובבנים. אין שום סיבה שתחליפו ארונות כל חמש שנים וגם לא כל עשר ואף יותר מכך. ארון שמורכב בידי מומחים שלהרכבתו נעשה שימוש בחומרים עמידים וחזקים תוך שימוש בציוד מתקדם ובידע מודרני, יכול להחזיק לכם זמן רב עד שתורישו אותו בבוא היום הלאה לילדים. ארון איכותי לא יקרוס, לא יתעקם ולא ישבר חלילה, גם לאחר שימוש של שנים רבות. ארון שמתחיל "לזייף" מעיד על בעליו ועל האיכות החובבנית של עבודתו. אי לכך, לפני הרכישה של כל ארון, דאגו לבדוק היטב את בית העסק המספק, אל תקפצו על המחיר הנמוך ביותר, כי כידוע – על מחיר זול משלמים ביוקר לעתים קרובות. הקפידו לראות עבודות קודמות וחפשו המלצות של אנשים שאתם מכירים שרכשו רהיטים כמו ארונות בשפלה מבית העסק בו אתם מתעניינים.

ארונות בשפלה זה אנרג'י ארונות

לא מעט ארונות בשפלה יוצרו על ידי הנגרים המקצועיים של אנרג'י ארונות. למעלה ממאה אלף לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ לא טועים ועם ותק של 25 שנים, קשה להתווכח. אנרג'י ארונות מצעידים את שוק הארונות הישראלי קדימה ולעולם לא מתפשרים על איכות ועל עמידות גבוהות במיוחד. במידה והגיע השעה להתחדש, בין אם בגין אירוע משמח ובין אם כי הארון הישן שלכם פשוט לא יוצר באנרג'י ארונות והחליט להרים ידיים, צרו קשר עוד היום עם אנרג'י ארונות והתרשמו מהמבחר הפנטסטי של הארונות המשובחים ביותר שניתן להשיג היום בישראל.


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע