שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות במרכז

קצרה היריעה מלהכיל את קורות שוק הנדל"ן במרכז. אנשים רבים מוכנים לגור בדירה קטנטנה נטולת שטחי אחסון וחסרת אוויר ולו בכדי לבלות את ימיהם תוך קרבה מרבית לעיר הגודש – תל אביב. מחירי הדירות מרקיעים שחקים מדי יום וללא הפסקה, אנשים יוצאים לרחובות, גרים באוהלים ועדיין, חוזרים בסופו של קיץ לדירותיהם הקטנות במרכז. ארונות במרכז הם אלמנט ריהוטי נחוץ ביותר ולעתים קרובות הרבה יותר מארונות בפריפריות, בצפון או בדרום. ארונות במרכז באים לפצות על חוסר בנישות, במקום למדפים על הקירות ולפתור אי אילו בעיות אחסום שמתעוררות כשמתגוררים בדירות פצפונות.

ארונות במרכז, היום יותר מתמיד

מרכז הארץ מרכז אליו אנשים מכל הקשת הסוציו אקונומית ומכל ספקטרום המקצועות בארץ. תל אביב מהווה היום הן את המוקד התרבותי והן את המוקד העסקי של מדינת ישראל וכתוצאה מכך חדשות לבקרים נפתחים בה בתי עסק חדשים, גלריות ודירות חדשות נבנות ומיד מחולקות לכמה שיותר חללים צפופים ומיניאטוריים. כל אחד ואחד מהחללים הלאה זקוק לארון כמובן, בין אם מדובר במשרד שזקוק לארונות אחסון דקורטיביים ופרקטיים, בין אם מדובר במסעדה או בגן אירועים חדש שזקוקים לארונות עבור הביגוד של האורחים שלהם ובין אם מדובר בצעיר תל לאביב שזקוק לפתרון אחסון שיספק הגנה עבור חפציו האישיים. ארונות במרכז הוא תחום רחב וישנם עשרות בתי עסק שמציעים את מרכולתם לאנשי המרכז, לרוע המזל כתוצאה מכך ישנם גם הרבה מאוד חובבנים שמצטיינים במכירת ריהוט זול שנוטה להתפרק תוך זמן ומיותר לציין שאין מה לדבר על אחריות...

ארונות במרכז לא מלקקים דבש

ארונות במרכז נאלצים לחיות חיים לא פשוטים – הלחות, החום והפירוקים וההרכבות התכופים לא עושים חסד עם ארונות במרכז. אי לכך חשוב להקפיד תמיד לרכוש ארונות במרכז מחברה מתמחה שמספקת תעודת אחריות לכל צרה שלא תבוא. חומרים עמידים וחזקים תוך עמידה בתקנים מחמירים מבטיחים לכם ארון יציב שישמש אתכם לאורך שנים.

ארונות במרכז – רק מאנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות היא החברה המובילה היום בארץ בתחום הארונות. ארונות במרכז, כולם כבר יודעים – רוכשים אך ורק מאנרג'י ארונות כיוון שהניסיון הרב (25 שנים בתחום) ולמעלה ממאה אלף לקוחות הם רק חלק מפוליסות הביטוח עבור הרהיטים של אנרג'י ארונות, שלא לדבר כמובן על תעודת האחריות. הארונות של אנרג'י ארונות מיוצרים בשיטות מתקדמות תוך התאמה אבסולוטית לצרכי הלקוח. המעצבים והמתכננים של אנרג'י ארונות לא מפקירים את העיצוב לטובת הפרקטיות ולא את הפרקטיות לטובת העיצוב – השילוב המושלם בין היישומיות המושלמת של הרהיטים למראה המרענן שלהם בתוספת האיכות שמקנה לארונות של אנרג'י אורך חיים פנטסטי, גם במידה וחייהם לא קלים הופכים את אנרג'י ארונות לחברה המבקשת ביותר שמייצרת ארונות במרכז.
 

מידוף לחנויות


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע