שלח לחבר הוסף למועדפים

ארונות בגוש דן

אזור גוש דן לא ידע פריחה כפי זו שהוא חווה בשנים האחרונות מימיו. באופן עקרוני לפני שאפר לדבר על אזור גוש דן, לא כל שכן על התחום של ארונות בגוש דן, יש להגדיר תחילה בקווים כללים על פני איזה שטח משתרע גוש דן ואילו ערים נכללות בתחומי ההגדרה שלו. ובכן, השימוש במונח קווים כללים בא על מנת להסביר כי ישנן לא מעט הגדרות לאזור העצום הזה במדינת ישראל. ראשית מדובר כמובן בגרעין הקשה, מרכז העניינים הלא היא העיר תל אביב. אזור גוש דן מתחיל ממנה ומתרחב במעגלים הולכים וגדלים. המעגל הפנימי כולל בין היתר את הערים בת ים, חולון, רמת גן, אזור וגבעתיים והמעגל החיצוני ערים כמו ראש העין, רעננה, יהוד וכפר סבא. שטח ההשפעה של גוש דן מתפרש כמובן על כל שטח מדינת ישראל שכן כל מגמה שמתחילה בגוש דן בסופו של דבר מיעה גם לפריפריות המרוחקות שכן הכל מתחיל מהמרכז ועובר לקצוות. הסיגה לכך שמדברים על ארונות בגוש דן היא שלמרות שתל אביב היא ללא ספק ליבו הפועם של האזור, ככל שהלב הזה מלמלא בדם חדש, העניינים הולכים ומתרחבים וגם הערים השכנות לתל אביב נהנות מההתעניינות בעיר המדהימה הזו.

ארונות בגוש דן, מעברים וטלטלות

ארונות בגוש דן או בכל אזור אחר בעולם עוברים חיים לא פשוטים. למרות שנראה כי בסך הכל מדובר בקופסה גדולה מרובת מדפים שצריכה רק לעמוד בשקט ולא לבצע כל עבודה, ארונות בגוש דן עומדים בעומסים לא פשוטים ומעברי הדירה התכופים שהם מנת חלקם של חלק גדול מהיושבים בגוש דן גורמים לכך שהארונות חווים טלטלות ופירוקים והרכבות תכופים יחסית. בצורה כזו נשחקות ההברגות, המדפים נוטים לחבלות ולעיקומים וארון שתוכנן ויוצר באופן חובבני או לא מקצועי לעילא ולעילא, יקרוס תוך שנים ספורות. אנשים רבים מקבלים זאת כמובן מאליו אבל אין הדבר חייב להיות כך. ארונות גוש דן שיוצרו בצורה מקצועית תוך שימוש בידע מצטבר של שנים יכולים להחזיק מעמד עשרות שנים.

ארונות בגוש דן רוכשים רק באנרג'י ארונות

אנרג'י ארונות מתמחים בתכנון, ייצור ושיווק של ארונות קיר בגוש דן כבר למעלה מ25 שנים. באזור התעשייה בחולון תוכלו למצוא את אולם התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון עצום של דגמים מעשה ידי אמן שתוכננו במיוחד עבור הדירות הישראליות בגוש דן. צוות המומחים שלנו באנרג'י ארונות ישמח להתאים עבורכם את הארון המושלם בסבלנות ובמקצועיות תוך לקיחת כל הנתונים בחשבון – הצרכים שלכם, מסגרת התקציב, הטעם האישי שלכם וכמובן ממדי החדר. אנרג'י ארונות, כי ארונות רוכשים רק מהמקצוענים. תתחדשו!
 


 

המפעל
המרכבה 73, אזה"ת חולון
טל.03-5595068
חנות המפעל - חולון
רח' האורגים 21, (חנות 18)
טל.03-5595067 פקס.03-5586938
אשדוד
רח' האורגים 5
טל.03-8536061
רמלה
רח' הרצל 116
טל.08-6489032
פתח תקוה
רח' המכבים 25
טל.03-6093918

קונספט ועיצוב Ziv Gavish חדרי שינה במבצע